Strefa Klienta
Uzy­skaj dostęp do swo­ich polis, infor­ma­cji o ter­mi­nach płat­no­ści skła­dek oraz o sta­tu­sie likwi­da­cji swo­ich szkód.

ZALOGUJ SIĘ DO STREFY KLIENTA

Nasze porady

Przemysław Bona wiceprezesem Profika Broker

 

Do zespołu Profika Broker dołączył Przemysław Bona obejmując stanowisko wiceprezesa zarządu.

 

Przemysław Bona związany jest z sektorem ubezpieczeń komunikacyjnych od 10 lat zdobywając międzynarodowe doświadczenie w spółkach grupy RSA w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Po powrocie do Polski rozwijał dział ubezpieczeń flotowych w Link4, a następnie w Generali, z którym był związany do lipca br. Pełnił tam rolę dyrektora ds. ubezpieczeń flot. W zarządzie Profika Broker będzie nadzorował dalszy rozwój pionu ubezpieczeń flotowych i likwidacji szkód komunikacyjnych.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy standard obsługi Klienta w Profika Broker. Nowości w ofercie.

 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla ważne, dlatego wciąż pracujemy nad udoskonaleniem naszej oferty oraz ciągle wprowadzamy nowości.

 

Od 1 lutego 2017 roku Profika Broker nawiązuje współpracę z wyspecjalizowaną multiagencją ubezpieczeniową. Umożliwi to szybsze dostarczanie polis Klientowi oraz polepszy dostęp do druków Zielonych Kart.

 

Wspólnie tworzymy także dział obsługi Klienta VIP oferujący produkty ubezpieczeniowe właścicielom, kadrze zarządzającej oraz kluczowym pracownikom przedsiębiorstw obsługiwanych przez Profika Broker.

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownicy Profika Broker wsparli akcję Szlachetna Paczka

 

Zespół Profika Broker aktywnie wsparł ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. W tym roku przygotowaliśmy paczkę dla rodziny z Ostrołęki. 

 

Dziękujemy za wielkie wsparcie w niesieniu pomocy, mądry wybór potrzebujących pomocy rodzin oraz okazywane zaangażowanie wszystkim wolontariuszom Szlachetnej Paczki. Bez Waszej pracy nie wyobrażamy sobie tej wspaniałej akcji.

 

Do zobaczenia za rok!

Warsaw Build 2015

 

Skorzystaliśmy z zaproszenia organizatorów targów Warsaw Build 2015 odbywających się w dniach od 16 do 18 września w hali Expo w Warszawie. Można nas znaleźć w strefie ekspertów, gdzie udzielamy przedsiębiorcom z branży budowlanej porad z zakresu ubezpieczeń. 

 

Zapraszamy do spotkania i rozmowy.

   
„God made man,  PROFIKA BROKER

Samuel Colt made them equal”

 „Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi” 

 

Rynek Ubezpieczeniowy.
Jaka jest rola brokera ubezpieczeniowego w relacji Klient - Ubezpieczyciel?

Dlaczego duże przedsiębiorstwa zawierają polisy ubezpieczeniowe za pośrednictwem brokerów? Jak korzysta przedsiębiorstwo na współpracy z brokerem? Jak wygląda rynek brokerski w Polsce? 
Jak odróżnić profesjonalistę od laika z licencją brokera? 
To pytania, na które postaram się odpowiedzieć w tym wpisie.

CZYTAJ WIĘCEJ NA BLOGU