Strefa Klienta
Uzy­skaj dostęp do swo­ich polis, infor­ma­cji o ter­mi­nach płat­no­ści skła­dek oraz o sta­tu­sie likwi­da­cji swo­ich szkód.

ZALOGUJ SIĘ DO STREFY KLIENTA

Nasze porady

Nowy standard obsługi Klienta w Profika Broker. Nowości w ofercie.

 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla ważne, dlatego wciąż pracujemy nad udoskonaleniem naszej oferty oraz ciągle wprowadzamy nowości.

 

Od 1 lutego 2017 roku Profika Broker nawiązuje współpracę z wyspecjalizowaną multiagencją ubezpieczeniową. Umożliwi to szybsze dostarczanie polis Klientowi oraz polepszy dostęp do druków Zielonych Kart.

 

Wspólnie tworzymy także dział obsługi Klienta VIP oferujący produkty ubezpieczeniowe właścicielom, kadrze zarządzającej oraz kluczowym pracownikom przedsiębiorstw obsługiwanych przez Profika Broker.

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawicielstwo Profika Broker w Ostrołęce zmienia adres.

 

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 16-01-2017 (poniedziałek) Przedstawicielstwo Profika Broker w Ostrołęce rozpoczyna funkcjonowanie w zmienionej lokalizacji.
 
Nasz nowy adres w Ostrołęce to:
ul. Ławska 3 (nad sklepem Autos),
07-410 Ostrołęka.
 
Bez zmian pozostają natomiast dane kontaktowe:
tel. 887 770 652, e-mail: ostroleka@profika-broker.pl.
 
Godziny pracy biura pozostają bez zmian (od 8:30 do 16:00).

 

Zmieniamy się na lepsze, dla wygody naszych Klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownicy Profika Broker wsparli akcję Szlachetna Paczka

 

Zespół Profika Broker aktywnie wsparł ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. W tym roku przygotowaliśmy paczkę dla rodziny z Ostrołęki. 

 

Dziękujemy za wielkie wsparcie w niesieniu pomocy, mądry wybór potrzebujących pomocy rodzin oraz okazywane zaangażowanie wszystkim wolontariuszom Szlachetnej Paczki. Bez Waszej pracy nie wyobrażamy sobie tej wspaniałej akcji.

 

Do zobaczenia za rok!

Warsaw Build 2015

 

Skorzystaliśmy z zaproszenia organizatorów targów Warsaw Build 2015 odbywających się w dniach od 16 do 18 września w hali Expo w Warszawie. Można nas znaleźć w strefie ekspertów, gdzie udzielamy przedsiębiorcom z branży budowlanej porad z zakresu ubezpieczeń. 

 

Zapraszamy do spotkania i rozmowy.

   
„God made man,  PROFIKA BROKER

Samuel Colt made them equal”

 „Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi” 

 

Rynek Ubezpieczeniowy.
Jaka jest rola brokera ubezpieczeniowego w relacji Klient - Ubezpieczyciel?

Dlaczego duże przedsiębiorstwa zawierają polisy ubezpieczeniowe za pośrednictwem brokerów? Jak korzysta przedsiębiorstwo na współpracy z brokerem? Jak wygląda rynek brokerski w Polsce? 
Jak odróżnić profesjonalistę od laika z licencją brokera? 
To pytania, na które postaram się odpowiedzieć w tym wpisie.

CZYTAJ WIĘCEJ NA BLOGU

Ubezpieczenia finansowe
Charakterystyczną cechą ubezpieczeń finansowych jest niematerialny przedmiot ubezpieczenia. Ubezpieczenia finansowe chronią przedsiębiorstwa angażujące się określony rodzaj transakcji generujących ryzyko strat finansowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubezpieczenia komunikacyjne
Są najczęściej występującą w praktyce rynkowej grupą ubezpieczeń, ze względu na obowiązkowy charakter ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych.

CZYTAJ WIĘCEJ