PROFIKA BROKER
Rzetelność
Lojalność
Profesjonalizm
Transparentność
Uczciwość
 

Strefa Klienta
Uzy­skaj dostęp do swo­ich polis, infor­ma­cji o ter­mi­nach płat­no­ści skła­dek oraz o sta­tu­sie likwi­da­cji swo­ich szkód.

ZALOGUJ SIĘ DO STREFY KLIENTA

Nasze porady

Lubimy myśleć o sobie jako o spółce brokerskiej innej niż wszystkie. Innej, bo jesteśmy bardzo przywiązani do naszych wartości. Innej, bo zawsze staramy się stać po stronie naszego Klienta i bezkompromisowo reprezentować jego interesy. Innej, bo zawsze myślimy o współpracy z Klientem kategoriami lat, a nie kolejnej transakcji. Jesteśmy dumni z naszej inności na tle rynku i uważamy ją za naszą największą przewagę konkurencyjną. Nasza inność wprost przekłada się na konkretne oszczędności naszych Klientów i ich zadowolenie.

Kim nie jesteśmy? Nie jesteśmy rynkowym potentatem o globalnej skali działania, dzięki czemu każdą transakcję i każdego Klienta możemy traktować indywidualnie. Nie jesteśmy korporacją, więc każdy Klient ma bezpośredni kontakt nie tylko ze swoim opiekunem, ale także z zarządzającymi biznesem naszej Spółki. Prosto, przejrzyście, uczciwie … inaczej.

Jeżeli odpowiada Ci nasza filozofia działania, zapraszamy do kontaktu i spotkania.

Broker to reprezentant interesów Klienta w kontaktach z ubezpieczycielami. Broker działa na zlecenie Klienta i w jego imieniu. Broker ma dostęp do ofert wszystkich ubezpieczycieli działających na rynku. Pozyskuje oferty ubezpieczenia i pomaga wybrać tą najkorzystniejszą, dopełnia formalności, a w razie szkody pomaga uzyskać odszkodowanie.

Rolę brokera na rynku ubezpieczeniowym można porównać do roli jaką odegrał rewolwer Colta w historii Dzikiego Zachodu. Broker ubezpieczeniowy, podobnie jak sześciostrzałowy Colt na Dzikim Zachodzie, wyrównuje szanse w starciu Klienta i Ubezpieczyciela niwelując dysproporcję wiedzy i doświadczenia.

  • indywidualnie zaprojektowany program ubezpieczeniowy – ubezpieczenie od realnie występujących ryzyk
  • dostęp do ofert z całego rynku – potencjalnie niższy koszt polisy
  • wiedza i doświadczenie brokera – uniknięcie pułapek zaszytych w umowach ubezpieczenia
  • znacząco większe szanse na uzyskanie odszkodowania – pomoc w procesie likwidacji szkody

Łukasz Wawrzeńczyk  

Łukasz Wawrzeńczyk 

Prezes Zarządu

 

Specjalizacja: ubezpieczenia finansowe, w tym przede wszystkim gwarancje ubezpieczeniowe i ubezpieczenia należności. Finansista, z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i ubezpieczeniach jako analityk finansowy, a następnie manager odpowiedzialny za obsługę przedsiębiorstw.

 

Beata Pałaszewska  

Beata Pałaszewska

Kierownik zespołu ubezpieczeń komunikacyjnych


Broker odpowiedzialny za obszar ubezpieczeń flotowych i OCP.  Specjalizacja branżowa w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw z branży transportowej. Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, w tym w wiodących polskich instytucjach finansowych.

 

 

Anastazja Burgs  

Anastazja Burgs 

Kierownik zespołu ubezpieczeń niekomunikacyjnych

 

Broker odpowiedzialny za obszar ubezpieczeń finansowych i majątkowych.Specjalizacja branżowa w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw z branży budowlanej. Kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w branży ubezpieczeń oraz doradztwa finansowego.

 

               
  Nasze publikacje
Zapraszamy na nasz profil na facebook'u, blog oraz konto w google +  gdzie zawsze znajdziecie coś ciekawego.
  Nasz Facebook   Nasz blog   Nasz profil google+
               
       
PROFIKA BROKER   „God made man,  PROFIKA BROKER
Samuel Colt made them equal”

 „Bóg stworzył ludzi, Samuel Colt uczynił ich równymi” 

 

Rynek Ubezpieczeniowy.
Jaka jest rola brokera ubezpieczeniowego w relacji Klient - Ubezpieczyciel?

Dlaczego duże przedsiębiorstwa zawierają polisy ubezpieczeniowe za pośrednictwem brokerów? Jak korzysta przedsiębiorstwo na współpracy z brokerem? Jak wygląda rynek brokerski w Polsce? 
Jak odróżnić profesjonalistę od laika z licencją brokera? 
To pytania, na które postaram się odpowiedzieć w tym wpisie.

CZYTAJ WIĘCEJ NA BLOGU